Lokalita

Poloha projektu ťaží z prepojenia obcí Sekule a Moravský Svätý Ján. Lokalita má preto vynikajúcu občiansku vybavenosť. Od parku, materskej a základnej školy, detského ihriska, zdravotného strediska a obchodov. Všetko máte len pár krokov chôdze. Príroda je doslova na skok spoza vášho okna priamo na lužné lesy Pomoravia, či borovicové lesy, ktoré obklopujú obec. Je len na Vás kam pôjdete peši, s kočíkom, aktívne na bicykli, alebo pohodlne autom.

VŠETKO ČO MÁTE NABLÍZKU

OBKLOPENÝ PRÍRODOU

Tichá lokalita, kľud, príroda, kolorit s vidieckym rázom jestvujúcej nízkej zástavby v Sekuliach v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej komunikácie sú nenahraditeľné pre Vaše bývanie. Pričom sa stále nachádzate v tesnej blízkosti centra obce, v modernom bytovom komplexe. Ideálne nové miesto pre vaše kvalitné bývanie, kde spomalíte a načerpáte energiu na rušné dni v práci. Lokalita je navyše obklopená nádhernou prírodou, do ktorej vedú cyklistické trasy a turistické chodníky.

Fotografia

VŠETKO MÁTE
NA DOSAH

Výhodou projektu Panské Záhrady je aj výborná dopravná napojenosť, reprezentovaná blízkosťou napojenia na diaľnicu D2 a taktiež hraničným prechodom. Za nákupmi do susedných štátov sa môžete vybrať na otočku. Aktívnejší ocenia turistické  a cyklo chodníky prepájajúce Slovensko s Češkom alebo Rakúzskom.

Fotografia

OBČIANSKA
VYBAVENOSŤ

Bývanie v lokalite so širokými rekreačnými možnosťami nemusí byť nevyhnutne spojené s prekonávaním dlhých vzdialeností, potrebných pre dosiahnutie iných bežných aktivít. V tesnej blízkosti projektu Panské Záhrady je bohato rozvinutá občianska vybavenosť – na skok k lekárovi, na úrady alebo do potravín či drobných prevádzok.

Fotografia

DOSLOVA
„V PAPUČIACH“

Menší počet bytov v kombinácii s komplexne vybavenou lokalitou robia z projektu výbornú investičnú príležitosť a zároveň aj kvalitné bývanie. V priamom susedstve sa nachádza základná a materská škola. Okrem štátnej školy a škôlky v Sekuliach nájdete aj škôlku s tradičným a v týchto časoch moderným individuálnym prístupom. Tento benefit polohy ocenia najmä rodičia.

Fotografia

Aktivity

Troj štátie

Troj štátie

Troj štátie

Sútok Dyje a Moravy – idylické miesto na trojhraničnom bode. Miesto má svoje neodškriepiteľné genius-loci, ktoré charakterizuje najmä minimálne ovplyvnený riečny charakter lokality v podobe komerčnej zástavby a podobných „výdobytkov“ civilizácie.

Hubárčenie

Hubárčenie

Hubárčenie

Záhorie sa všeobecne považuje za raj hubárov. Ideálne podmienky – zmiešané lesy, piesčitá pôda, ale aj okolie močiarov ponúkajú hubárom pestrú paletu jedlých húb. Mnohé sa objavujú už začiatkom mája, vyvrcholenie sezóny býva v mesiaci september. No huby rastú až do príchodu zimy.

Rybolov

Rybolov

Rybolov

Zarybárčiť si môžete za poplatok v súkromných rybníkoch Gergelík a Mláky. Užijete si tu dokonalú rybačku a chytíte parádne kúsky. Stačí prísť, zaplatiť poplatok a môžete si užiť chytanie rýb vlastnou udicou.

Magic Ranch

Magic Ranch

Magic Ranch

Leto plné zábavy, hier a jazdy na koni na Magic Ranch v Čároch vzdialených len 10km. Pre účastníkov sú pripravené dni s množstvom súťaží, spoločných aktivít, jazdenie na koňoch, vychádzky v prírode a mnohé ďalšie.

Cyklistika

Cyklistika

Cyklistika

Trasa začína v obci Sekule a vedie okolo rakúskych hraníc do šesťdesiatosem kilometrov vzdialenej mestskej časti Bratislava -Dúbravka. Zo Sekúl pôjdete ďalej do obcí Malé Leváre, Gajary, Kostolište a Malacky, kde môžete navštíviť miestny kaštieľ.

Bazilika

Bazilika

Bazilika

Za návštevu stojí aj Bazilika Sedembolestnej Panny Márie, ktorá sa nachádza v 10km vzdialenom meste Šaštín-Stráže. Táto bazilika patrí k najvýznamnejším na Slovensku. Za baziliku minor bol chrám vyhlásený v roku 1964.