-
-

Všetko čo máte nablízku

Obklopený prírodou

Tichá lokalita, kľud, príroda, kolorit s vidieckym rázom jestvujúcej nízkej zástavby v Sekuliach v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej komunikácie sú nenahraditeľné pre Vaše bývanie. Pričom sa stále nachádzate v tesnej blízkosti centra obce, v modernom bytovom komplexe. Ideálne nové miesto pre vaše kvalitné bývanie, kde spomalíte a načerpáte energiu na rušné dni v práci. Lokalita je navyše obklopená nádhernou prírodou, do ktorej vedú cyklistické trasy a turistické chodníky.

Všetko máte na dosah

Výhodou projektu Pánske Záhrady je aj výborná dopravná napojenosť, reprezentovaná blízkosťou napojenia na diaľnicu D2 a taktiež hraničným prechodom. Nákup v Rakúsku máte na skok.

Občianska vybavenosť

Bývanie v lokalite so širokými rekreačnými možnosťami nemusí byť nevyhnutne spojené s prekonávaním dlhých vzdialeností, potrebných pre dosiahnutie iných bežných aktivít. V tesnej blízkosti projektu Pánske Záhrady je bohato vyvinutá občianska vybavenosť - na skok do škôlky a školy, či na nákupy alebo k lekárovi.

Doslova "v papučiach"

Menší počet bytov v kombinácii s komplexne vybavenou lokalitou robia z projektu výbornú investičnú príležitosť a zároveň aj kvalitné bývanie. V priamom susedstve sa nachádza Základná a Materská škola. Benefit polohy ocenia najmä rodičia.

Poloha projektu ťaží s prepojenia obcí Sekule a Moravský Svätý Ján. Lokalita má preto vynikajúcu občiansku vybavenosť. Od parku, materskej a základnej školy, detského ihriska, zdravotného strediska a obchodov. Všetko máte len pár krokov chôdze. Príroda je doslova na skok spoza vášho okna priamo na lužné lesy Pomoravia, či borovicové lesy, ktoré obklopujú obec. Je len na Vás kam pôjdete peši, s kočíkom, aktívne na bicykli, alebo pohodlne autom.

Aktivity v okolí

null

TROJŠTÁTIE

TROJŠTÁTIE

Sútok Dyje a Moravy - idylické miesto na trojhraničnom bode. Miesto má svoje neodškriepiteľné genius-loci, ktoré charakterizuje najmä minimálne ovplyvnený riečny charakter lokality v podobe komerčnej zástavby a podobných „výdobytkov“ civilizácie.

Image
null

CYKLISTIKA

CYKLISTIKA

Trasa začína v obci Sekule a vedie okolo rakúskych hraníc do šesťdesiatosem kilometrov vzdialenej mestskej časti Bratislava -Dúbravka. Zo Sekúl pôjdete ďalej do obcí Malé Leváre, Gajary, Kostolište a Malacky, kde môžete navštíviť miestny kaštieľ.

null

HUBÁRČENIE

HUBÁRČENIE V OKOLÍ

Záhorie sa všeobecne považuje za raj hubárov. Ideálne podmienky - zmiešané lesy, piesčitá pôda, ale aj okolie močiarov ponúkajú hubárom pestrú paletu jedlých húb. Mnohé sa objavujú už začiatkom mája, vyvrcholenie sezóny býva v mesiaci september. No huby rastú až do príchodu zimy.

null

RYBOLOV

RYBOLOV

Zarybárčiť si môžete za poplatok v súkromných rybníkoch Gergelík a Mláky. Užijete si tu dokonalú rybačku a chytíte parádne kúsky. Stačí prísť, zaplatiť poplatok a môžete si užiť chytanie rýb vlastnou udicou.

null

MAGIC RANCH

MAGIC RANCH

Leto plné zábavy, hier a jazdy na koni na Magic Ranch v Čároch vzdialených len 10km. Pre účastníkov sú pripravené dni s množstvom súťaží, spoločných aktivít, jazdenie na koňoch, vychádzky v prírode a mnohé ďalšie.

null

BAZILIKA ŠAŠTÍN-STRÁŽE

BAZILIKA ŠAŠTÍN-STRÁŽE

Za návštevu stojí aj Bazilika Sedembolestnej Panny Márie, ktorá sa nachádza v 10km vzdialenom meste Šaštín-Stráže. Táto bazilika patrí k najvýznamnejším na Slovensku. Za baziliku minor bol chrám vyhlásený v roku 1964.

PROJEKTY DEVELOPERA

Predajca

Image

REALITY ZÁHORIE

Predaj
Bc. Barbora Brezanská
+421 903 060 504
brezanska@realityzahorie.sk

Bernolákova 5188/1A
901 01 Malacky

info@realityzahorie.sk
0903 060 504
www.realityzahorie.sk

Neváhajte nás kontaktovať

  captcha

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

  Developer | Predajca

  Image

  ATOPS Development JR s.r.o

  Predaj
  Ing. Edita Janíková
  +421 950 624 492
  predaj@atops.sk

  Mlynské Nivy 48
  821 09 Bratislava

  info@atops.sk
  0940 610 948
  www.atops.sk