O projekte

Projekt PANSKÉ ZÁHRADY dáva priestor jeho obyvateľom vybudovať si tu dlhodobé vzťahy a priateľstvá. Vďaka centrálnej polohe dokážete vybaviť nákupy, kaderníka, lekáreň aj poštu v priebehu pár minút a zvyšný čas tak ušetríte na zábavu s rodinou. Projekt sa nachádza v tesnej blízkosti Základnej a Materskej školy v obci Sekule, čo je veľká výhoda pre mladé rodiny. V prvej etape  sa projekt sústreďoval na prvý bytový dom Panské Záhrady I s 24 bytovými jednotkami. Byty sú pripravené do štandardu – podlady, dvere, obklady, sanita, klimatizácia, podlahové vykurovanie.  Tento bytový dom sme úspešne dokončili, skolaudovali a vypredali. V súčasnosti pracujeme na výstavbe druhej etapy projektu s 23 bytovými jednotkami, ktoré sa už teraz predávajú vo vyhotovení štandard s pivničnou kobkou a parkovacím státím.

Úvodná fotografia

Novinky

Byty v BD2 sú skolaudované

07/05/2024

Oznamujeme vám úspešné dokončenie kolaudácie bytového domu Panské Záhrady 2 spolu s 24 bytmi. Všetky technické normy a bezpečnostné požiadavky boli splnené. Byty sú pripravené na odovzdanie a noví majitelia sa môžu tešiť na kvalitné a bezpečné bývanie.

Sekulský jarmok remeselníkov

26/04/2024

Vďaka vzájomnej spolupráci a podpore obce Sekule sme sa aj my mohli zapojiť do tohto nádherného podujatia. Naša firma sa rozhodla prispieť k jarmoku aj prostredníctvom venovania ceny do tomboly, čím sme chceli podporiť nielen tradičné remeslá, ale aj komunitnú atmosféru, ktorou sa obec Sekule vždy vyznačovala.

Pripravujeme kolaudáciu

21/03/2024

Za každou stavbou je potrebné urobiť záverečnú bodku. Tou našou pomyselnou bodkou je kolaudácia, ku ktorej sa pomaličky blížime. Začali sme teda pripravovať dokumenty ku kolaudácii a už čoskoro vám napíšeme ďalšie informácie.

Urobili sme revíziu okien

14/03/2024

Pravidelná kontrola a revízia plastových okien v byte sú kľúčové pre udržanie ich funkčnosti a dlhšiu životnosť. Keďže nám v ATOPS Development záleží na našich projektoch aj po odovzdaní bytov svojim majiteľom, rozhodli sme sa túto službu obyvateľom bytov v Panských Záhradách I sprostredkovať bezplatne. Revíziu vykonala spoločnosť ESOPLAST SK.

Úprava spoločných priestorov

24/01/2024

Začali sme s úpravou spoločných priestorov, chodieb a schodísk v našom bytovom dome. S týmto inovatívnym projektom chceme vytvoriť moderné a elegantné prostredie, ktoré bude plné pohodlia a estetiky. Veríme, že tieto úpravy prinesú budúcim obyvateľom lepšie a príjemnejšie bývanie.

Betónujeme terasy

18/10/2023

Dnes sme začali betónovať terasy v bytoch s predzáhradkami, čo predstavuje dôležitý míľnik v tomto projekte. Tento krok nás približuje k dokončeniu moderných obytných priestorov, ktoré budú ponúkať štýlové a komfortné bývanie.

Dokončili sme fasádu

29/07/2023

Dôkladne dokončená fasáda na novostavbe v Panských Záhradách II  podčiarkuje kvalitu a starostlivosť, ktorú sme venovali výstavbe tohto obytného komplexu. Nová fasáda prispieva k celkovému estetickému dojmu budovy a jej okolia.

Fasádu už máme pripravenú

08/05/2023

Počasie nám dovolilo a my sme veľmi radi využili každý jeden slnečný deň na to, aby sme si fasádu pripravili na jej finálnu úpravu. Zateplili sme celý objekt a zrealizovali bleskozvod pre vaše bezpečie.  A teraz už len natiahnuť fasádnu farbu.

Finalizácia vnútorných rozvodov

04/04/2023

Každý byt si nájde svojho majiteľa a aby boli spokojní je potrebné na to myslieť a dohliadať od začiatku. V súčasnosti naši šikovní majstri  ukončili interiérové práce na elektroinštalácii a zdravotechnike. V interiéroch budeme ďalej pokračovať a popri tom pracujeme aj na exteriéroch.

„Odľahčená hypotéka“

06/03/2023

Vieme, aká veľmi zložitá je táto nestála ekonomická situácia, ktorá príliš nepraje  záujemcom o vlastné bývanie. My sme našli spôsob ako vás odbremeniť od časti nákladov. „Odľahčená hypotéka“ je ten správny smer k novému bývaniu. Prečítajte si viac na podstránke Financovanie.

Osadenie okien

19/01/2023

Stavba sa nám pomaličky formuje a my s prácami plynule pokračujeme. Už v túto chvíľu sa môžeme pochváliť kompletne osadenými oknami na celej bytovke a začíname  s realizáciou hrubých rozvodov. A aby sme nemali bazén na hornom poschodí, finišujeme aj s realizáciou strechy, kde máme nové oplechovanie a háky pre strešné žľaby.

Zatvorili sme stavbu

22/12/2022

Po dokončení hrubej stavby nasleduje proces uzatvárania stavby a tým je zastrešenie. To naše prebehlo v tomto týždni, kedy sme osadili väzníkový krov.

Do výšky už neporastieme

17/11/2022

Bytový dom II projektu Panské Záhrady sa už pýši Glaichov. Umiestnili ju tam naši majstri, ktorí milujú tradície a dávajú nám tak na známosť, že hrubá stavba je už dokončená. Tešíme sa a ďalej pilne pracujeme na tom, aby sme vám bytový dom odovzdali načas a perfektne pripravený.

1NP Bytového domu II.

01/08/2022

Počasie nám praje a my v prácach napredujeme. Po vyzretých základoch prišiel čas na vystavanie prvého nadzemného podlažia, ktoré v týchto dňoch uzatvárame a budeme pokračovať na druhé nadzemné podlažie.

Zahájenie stavebných prác

15/07/2022

Po úspešnej realizácii prvého bytového domu sme sa v júly pustili do výstavby ďalšieho bytového domu v tejto tichej lokalite. A už sa nám črtá prvé nadzemné podlažie.

Právoplatné stavebné povolenie

08/07/2022

Stavebným úradom už máme právoplatné stavebné povolenie k druhému bytovému domu. Už nám nič nebráni a týmto dňom už môžeme oficiálne zahájiť výstavbu druhého bytového domu v tejto krásnej lokalite.

Dekorovanie interiérov

25/05/2022

V spolupráci s mladou výtvarníčkou  Mgr. Janou Rumannovou sme upravili spoločné priestory v interiéroch bytového domu Panské Záhrady I. . Chodby zdobia originálne umelecké diela, aby sa vám príjemnejšie bývalo. Nezabudli sme ani na našich klientov. Všetci klienti od nás pri odovzdávaní bytu dostanú milý darček 🙂

Odovzdávanie bytov

01/05/2022

Bytový dom Panské Záhrady už máme hotový, skolaudovaný a pripravený k nasťahovaniu. Klientom už nič nebráni zbaliť si kufor a presťahovať sa. Základ je výborný a na klientoch je dozariaďovať si jednotlivé miestnosti tak, ako to najviac im vyhovuje, aby sa tu cítili príjemne a mohli to nazvať domovom.

Kolaudačné rozhodnutie

01/04/2022

MÁME TO.  Právoplatné kolaudačné rozhodnutie na bytový dom 1 v Panských Záhradách už máme doma a radi sa s ním pochválime aj vám. Bytový dom je hotový a pripravený pre nasťahovanie sa pre prvých klientov.

Jarná úprava okolia

15/03/2022

Jar nám dovolila pustiť sa aj do úprav okolia projektu Panské Záhrady. Začali sme teda s výsadbou zelene. Pribudnú nám stromčeky a kríky v okolí parkovísk a príjazdovej cesty. Jar na Panských Záhradách bude teda krásne sviežo zelená.

Pripravujeme kolaudáciu

01/02/2022

Bytovka už naberá finálny stav z vnútra i z vonka a pre nás to znamená dokončiť sadové úpravy, vypratať stavenisko a pripraviť všetky podklady pre kolaudáciu.

Štandard do bytov

01/01/2022

Zimné mesiace sme využili na interiérové práce a zariadili sme štandardom všetky byty. Do bytov teda pribudli laminátové podlahy a dvere, gresové  obklady a dlažby, zariaďovacie predmety i klimatizácia.

Interiérové maľovky

01/11/2021

Po vonkajších úpravách na bytovom dome sme prešli na interiérové úpravy. Upratali sme vnútorné priestory a teraz realizujem vnútorné maľovky.

Gresové obklady a dlažby

01/10/2021

Do bytov sme začali osádzať gresové dlažby a obklady v kúpeľniach a toaletách. Okrem toho, že sú kvalitné, sú v príjemných jemných tónoch ladené tak, aby ste si doplnkami dotvorili kúpeľňu podľa svojich predstáv.

Príjazdová komunikácia a parkoviská

01/09/2021

Aby ste sa k nám dostali pohodlne, vybudovali sme príjazdovú komunikáciu a upravili na final parkovacie státia určené pre klientov nášho projektu.

Montujeme zábradlia

01/08/2021

Bytový dom už dostal svoj tvar a teraz ho ideme robiť ešte krajším. V tomto mesiaci po omietkach už montujeme zábradlia na balkónoch.

Parkoviská a komunikácie

01/07/2021

Aj o tieto sa postaráme. Upravujeme práve príjazdové komunikácie a zahájili sme terénne úpravy pre realizáciu parkovacích státí.

Interiéry

01/06/2021

Pustili sme sa do úprav interiérov – podlahy, dlažby, obklady, sanita, klimatizácia, kúrenie – všetko čo má v správnom štandarde byť.

Fasáda dokončená

01/06/2021

Môžme sa pochváliť už aj fasádou, ktorá je dokončená, zateplená, vymaľovaná. Tiež máme ukotvené zábradlia na balkónoch.

Vymurované

01/04/2021

Mame dokončené obvodové murivá a priečky na všetkých 4 nadzemných podlažiach. Taktiež osadené okná a ideme sa pustiť do interiérov.

Začíname

01/10/2020

Začíname s výstavbou prvého bytového domu. Ako prvé na rad prišli terénne úpravy a príprava výkopov na základovú dosku.

Benefity projektu

ikona Jedinečná príroda

Jedinečná príroda

Ak radi oddychujete v prírode, Sekule vám ponúkajú rôzne možnosti vyžitia. Na výber máte cyklotrasy a rozsiahle rybníky len na skok od centra obce. Nadšenci rybolovu ocenia pokojné prostredie okolo rybníkov.

ikona Oddych a šport

Oddych a šport

A za športom to tiež nie je ďaleko. Multifunkčné ihrisko v tesnej blízkosti projektu a blízke športoviská a rybníky vám ponúkajú aktívny oddych v akomkoľvek veku.

ikona Dopravná dostupnosť

Dopravná dostupnosť

Priame napojenie na diaľnicu D2, rýchlostná komunikácia a vlakové napojenie dodáva obci Sekule ďalší benefit, ktorí ocenia hlavne klienti pracujúci v Malackách a okolitých obciach.

ikona Občianska vybavenosť

Občianska vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Obec Sekule okrem vybavenosti ktorou disponuje ťaží aj z tesnej blízkosti obce Moravský sv. Ján.

ikona Vysoký štandard bytov

Vysoký štandard bytov

Kvalitné vybavenie bytov vám prinesie príjemný pocit a radosť z bývania. Už v cene dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Pripravujeme pre vás obklady a dlažby od spoločnosti SIKO, podlahy a dvere od spoločnosti JUTEX, podlahové vykurovanie aj klimatizáciu už v štandarde.

ikona Dispozícia bytov

Dispozícia bytov

Bytový dom Panské Záhrady II prináša 2-izbové byty určené pre mladých ako štartovacie bývanie a pre mladé rodiny sme pripravili priestranné 3-izbové byty. Tieto disponujú väčšou rozlohou a komfortom spolu s balkónom alebo terasou so záhradkou. Tu si naozaj oddýchnete.

MODERNÉ BYTY

V BLÍZKOSTI CENTRA S DOTYKOM PRÍRODY

MODERNÉ BÝVANIE

Projekt „PANSKÉ ZÁHRADY“ prináša pestrú škálu bytov od najmenších, ekonomických dvojizbových až po priestranné trojizbové.

Každý byt má balkón alebo priestrannú terasu so záhradkou. Byty majú dispozičné riešenie zohľadňujúce súčasné požiadavky kladené na vnútorné dispozície. Projekt priniesol v prvej etape celkovo 24 bytov a 23 bytov v druhej etape.

Fotografia

PRÍJEMNÉ BÝVANIE

Každý chce poznať svojho suseda, veď s ním bude riešiť budúcnosť bytového domu, v ktorom si kúpil byt a kde bude tráviť príjemné chvíle. Veľkosť  domu, počet bytov v ňom a samotné architektonické riešenie vnášajú kvalitu do života.  My sme ju vyniesli ešte o kúsok vyššie – umiestnili sme  umelecké diela do spoločných priestorov. Tieto vám každý deň urobia krajším.

Fotografia

ARCHITEKTÚRA

V súčasnosti sa realizuje výstavba druhej etapy projektu Panské Záhrady. Nájdete tu praktické, moderné a vzdušné 2 a 3-izbové byty prispôsobené súčasnému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine. Neodmysliteľnou súčasťou k bytu, okrem parkovacích státí, ktorá je klientmi veľmi žiadaná je aj pivničná kobka.

Fotografia

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov SIKO (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety) a Jutex (parkety a dvere). Klimatizácia s modulom na Wi-FI a exteriérové elektrické žalúzie.  Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov.

ikona

Čo máte v cene?

  • dvere a podlahy
  • obklady a sanita
  • klimatizácia v každom byte
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • exteriérové elektrické žalúzie (platí pre PZ II)

Dokumenty

Kolaudačné rozhodnutie BD2
Právoplatné stavebné povolenie BD2
Povolenie zmeny stavby BD2
Technický popis stavby BD2
Energetický certifikát BD2
Parkovacie státia vchod C a D
Reklamačný formulár
Technický popis stavby BD1
Energetický certifikát BD1
Kolaudačné rozhodnutie BD1

Developer

Spoločnosť ATOPS Development JR s. r. o. je súčasťou investično – developerskej skupiny ATOPS Development, s.r.o., ktorá úspešne pôsobí v oblasti nadobúdania, zhodnocovania a výstavby nehnuteľností a pozemkov už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektov cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po ich predaj. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi. Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované v rámci západného Slovenska.