O projekte PÁNSKE ZÁHRADY

Moderné byty v blízkosti centra s dotykom prírody...

Moderné bývanie

Projekt „PÁNSKE ZÁHRADY“ prináša pestrú škálu bytov od najmenších jednoizbových, cez ekonomické dvojizbové, alebo priestranné trojizbové. Každý byt má balkón alebo priestrannú terasu so záhradkou. Byty majú dispozičné riešenie zohľadňujúce súčasné požiadavky kladené na vnútorné obytné prostredie. Projekt prinesie v prvej etape celkovo 24 bytov.

Každý chce poznať svojho suseda, veď s ním bude riešiť budúcnosť domu, v ktorom si kúpil bývanie. Veľkosť domu, počet bytov v ňom a samotné architektonické riešenie prináša väčšiu kvalitu života. Menej je jednoducho viac.

O architektúre

V súčasnosti sa realizuje výstavba prvej etapy projektu, Pánske zahrady 1. Nájdete tu praktické moderné, vzdušné 1 až 3-izbové byty prispôsobené súčasnému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine.

Projekt PÁNSKE ZÁHRADY dáva priestor jeho obyvateľom vybudovať si tu dlhodobé vzťahy a priateľstvá s okolím. Vďaka centrálnej polohe dokážete vybaviť nákupy, kaderníka, lekáreň aj poštu behom pár minút a zvyšný čas tak ušetríte na zábavu s rodinou.

ŠTANDARD BYTOV

Kvalitný štandard v cene bytov.

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov EDEN Malacky a PARKET STORE. Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov.

Čo máte v cene?

 • dvere a podlahy
 • obklady a sanita
 • predpríprava na externé žalúzie
 • predpríprava na klimatizáciu
 • Elektrické podlahové vykurovanie

 

ŠTANDARD BYTOV

Aktuálny stav projektu

 • ZAHÁJENIE STAVBY

  10/2020

 • HRUBÁ STAVBA

  04/2021

 • DOKONČOVACIE PRÁCE

  11/2021

 • KOLAUDÁCIA

  12/2021

 • ODOVZDÁVANIE BYTOV

  3/2022

Image

Spoločnosť ATOPS Development JR s. r. o.  je súčasťou  investično – realizačnej skupiny ATOPS, ktorá úspešne pôsobí v oblasti výstavby nehnuteľností a zhodnocovaní pozemkov už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi. Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.

PROJEKTY DEVELOPERA

Predajca

Image

REALITY ZÁHORIE

Predaj
Bc. Barbora Brezanská
+421 903 060 504
brezanska@realityzahorie.sk

Bernolákova 5188/1A
901 01 Malacky

info@realityzahorie.sk
0903 060 504
www.realityzahorie.sk

Neváhajte nás kontaktovať

  captcha

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

  Developer | Predajca

  Image

  ATOPS Development JR s.r.o

  Predaj
  Ing. Edita Janíková
  +421 950 624 492
  predaj@atops.sk

  Mlynské Nivy 48
  821 09 Bratislava

  info@atops.sk
  0940 610 948
  www.atops.sk