O projekte

Projekt PANSKÉ ZÁHRADY dáva priestor jeho obyvateľom vybudovať si tu dlhodobé vzťahy a priateľstvá. Vďaka centrálnej polohe dokážete vybaviť nákupy, kaderníka, lekáreň aj poštu v priebehu pár minút a zvyšný čas tak ušetríte na zábavu s rodinou. Projekt sa nachádza v tesnej blízkosti Základnej a Materskej školy v obci Sekule, čo je veľká výhoda pre mladé rodiny. V prvej etape  sa projekt sústreďoval na prvý bytový dom Panské Záhrady I s 24 bytovými jednotkami. Byty sú pripravené do štandardu – podlady, dvere, obklady, sanita, klimatizácia, podlahové vykurovanie.  Tento bytový dom sme úspešne dokončili, skolaudovali a dopredávame posledné byty, do ktorých sa klienti môžu ihneď nasťahovať. V súčasnosti sme začali s prácami na výstavbe druhej etapy projektu s 23 bytovými jednotkami, ktoré sa už teraz predávajú vo vyhotovení štandard s pivničnou kobkou.

Úvodná fotografia

Novinky

Dokončili sme hrubú stavbu

17/10/2022

Bytový dom II projektu Panské Záhrady sa už pýši Glaichov. Umiestnili ju tam naši majstri, ktorí milujú tradície a dávajú nám tak na známosť, že hrubá stavba je už dokončená. Tešíme sa a ďalej pilne pracujeme na tom, aby sme vám bytový dom odovzdali načas a perfektne pripravený.

1NP Bytového domu II.

01/08/2022

Počasie nám praje a my v prácach napredujeme. Po vyzretých základoch prišiel čas na vystavanie prvého nadzemného podlažia, ktoré v týchto dňoch uzatvárame a budeme pokračovať na druhé nadzemné podlažie.

Zahájenie stavebných prác

15/07/2022

Po úspešnej realizácii prvého bytového domu sme sa v júly pustili do výstavby ďalšieho bytového domu v tejto tichej lokalite. A už sa nám črtá prvé nadzemné podlažie.

Právoplatné stavebné povolenie

08/07/2022

Stavebným úradom už máme právoplatné stavebné povolenie k druhému bytovému domu. Už nám nič nebráni a týmto dňom už môžeme oficiálne zahájiť výstavbu druhého bytového domu v tejto krásnej lokalite.

Dekorovanie interiérov

25/05/2022

V spolupráci s mladou výtvarníčkou  Mgr. Janou Rumannovou sme upravili spoločné priestory v interiéroch bytového domu Panské Záhrady I. . Chodby zdobia originálne umelecké diela, aby sa vám príjemnejšie bývalo. Nezabudli sme ani na našich klientov. Všetci klienti od nás pri odovzdávaní bytu dostanú milý darček 🙂

Odovzdávanie bytov

01/05/2022

Bytový dom Panské Záhrady už máme hotový, skolaudovaný a pripravený k nasťahovaniu. Klientom už nič nebráni zbaliť si kufor a presťahovať sa. Základ je výborný a na klientoch je dozariaďovať si jednotlivé miestnosti tak, ako to najviac im vyhovuje, aby sa tu cítili príjemne a mohli to nazvať domovom.

Kolaudačné rozhodnutie

01/04/2022

MÁME TO.  Právoplatné kolaudačné rozhodnutie na bytový dom 1 v Panských Záhradách už máme doma a radi sa s ním pochválime aj vám. Bytový dom je hotový a pripravený pre nasťahovanie sa pre prvých klientov.

Jarná úprava okolia

15/03/2022

Jar nám dovolila pustiť sa aj do úprav okolia projektu Panské Záhrady. Začali sme teda s výsadbou zelene. Pribudnú nám stromčeky a kríky v okolí parkovísk a príjazdovej cesty. Jar na Panských Záhradách bude teda krásne sviežo zelená.

Pripravujeme kolaudáciu

01/02/2022

Bytovka už naberá finálny stav z vnútra i z vonka a pre nás to znamená dokončiť sadové úpravy, vypratať stavenisko a pripraviť všetky podklady pre kolaudáciu.

Štandard do bytov

01/01/2022

Zimné mesiace sme využili na interiérové práce a zariadili sme štandardom všetky byty. Do bytov teda pribudli laminátové podlahy a dvere, gresové  obklady a dlažby, zariaďovacie predmety i klimatizácia.

Interiérové maľovky

01/11/2021

Po vonkajších úpravách na bytovom dome sme prešli na interiérové úpravy. Upratali sme vnútorné priestory a teraz realizujem vnútorné maľovky.

Gresové obklady a dlažby

01/10/2021

Do bytov sme začali osádzať gresové dlažby a obklady v kúpeľniach a toaletách. Okrem toho, že sú kvalitné, sú v príjemných jemných tónoch ladené tak, aby ste si doplnkami dotvorili kúpeľňu podľa svojich predstáv.

Príjazdová komunikácia a parkoviská

01/09/2021

Aby ste sa k nám dostali pohodlne, vybudovali sme príjazdovú komunikáciu a upravili na final parkovacie státia určené pre klientov nášho projektu.

Montujeme zábradlia

01/08/2021

Bytový dom už dostal svoj tvar a teraz ho ideme robiť ešte krajším. V tomto mesiaci po omietkach už montujeme zábradlia na balkónoch.

Parkoviská a komunikácie

01/07/2021

Aj o tieto sa postaráme. Upravujeme práve príjazdové komunikácie a zahájili sme terénne úpravy pre realizáciu parkovacích státí.

Interiéry

01/06/2021

Pustili sme sa do úprav interiérov – podlahy, dlažby, obklady, sanita, klimatizácia, kúrenie – všetko čo má v správnom štandarde byť.

Fasáda dokončená

01/06/2021

Môžme sa pochváliť už aj fasádou, ktorá je dokončená, zateplená, vymaľovaná. Tiež máme ukotvené zábradlia na balkónoch.

Vymurované

01/04/2021

Mame dokončené obvodové murivá a priečky na všetkých 4 nadzemných podlažiach. Taktiež osadené okná a ideme sa pustiť do interiérov.

Začíname

01/10/2020

Začíname s výstavbou prvého bytového domu. Ako prvé na rad prišli terénne úpravy a príprava výkopov na základovú dosku.

Benefity projektu

ikona Jedinečná príroda

Jedinečná príroda

Ak radi oddychujete v prírode, Sekule vám ponúkajú rôzne možnosti vyžitia. Na výber máte cyklotrasy a rozsiahle rybníky len na skok od centra obce. Nadšenci rybolovu ocenia pokojné prostredie okolo rybníkov.

ikona Oddych a šport

Oddych a šport

A za športom to tiež nie je ďaleko. Multifunkčné ihrisko v tesnej blízkosti projektu a blízke športoviská a rybníky vám ponúkajú aktívny oddych v akomkoľvek veku.

ikona Dopravná dostupnosť

Dopravná dostupnosť

Priame napojenie na diaľnicu D2, rýchlostná komunikácia a vlakové napojenie dodáva obci Sekule ďalší benefit, ktorí ocenia hlavne klienti pracujúci v Malackách a okolitých obciach.

ikona Občianska vybavenosť

Občianska vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Obec Sekule okrem vybavenosti ktorou disponuje ťaží aj z tesnej blízkosti obce Moravský sv. Ján.

ikona Vysoký štandard bytov

Vysoký štandard bytov

Kvalitné vybavenie bytov vám prinesie príjemný pocit a radosť z bývania. Už v cene dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Pripravujeme pre vás obklady a dlažby od spoločnosti SIKO, podlahy a dvere od spoločnosti JUTEX, podlahové vykurovanie, exteriérové žalúzie aj klimatizáciu už v štandarde.

ikona Dispozícia bytov

Dispozícia bytov

Bytový dom Pánske Záhrady II prináša 2-izbové byty určené pre mladých ako štartovacie bývanie a pre mladé rodiny sme pripravili priestranné 3-izbové byty. Tieto disponujú väčšou rozlohou a komfortom spolu s balkónom alebo terasou so záhradkou. Tu si naozaj oddýchnete.

MODERNÉ BYTY

V BLÍZKOSTI CENTRA S DOTYKOM PRÍRODY

MODERNÉ BÝVANIE

Projekt „PÁNSKE ZÁHRADY“ prináša pestrú škálu bytov od najmenších jednoizbových, cez ekonomické dvojizbové, alebo priestranné trojizbové.

Každý byt má balkón alebo priestrannú terasu so záhradkou. Byty majú dispozičné riešenie zohľadňujúce súčasné požiadavky kladené na vnútorné obytné prostredie. Projekt prinesie v prvej etape celkovo 24 bytov a 23 bytov v druhej etape.

Fotografia

BUDÚCNOSŤ

Každý chce poznať svojho suseda, veď s ním bude riešiť budúcnosť domu, v ktorom si kúpil bývanie. Veľkosť domu, počet bytov v ňom a samotné architektonické riešenie prináša väčšiu kvalitu života. Menej je jednoducho viac.

Fotografia

ARCHITEKTÚRA

V súčasnosti sa realizuje výstavba druhej etapy projektu Pánske Záhrady. Nájdete tu praktické, moderné a vzdušné 1 až 3-izbové byty prispôsobené súčasnému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine. Neodmysliteľnou súčasťou k bytu, okrem parkovacích státí, ktorá je klientmi veľmi žiadaná je aj pivničná kobka.

Fotografia

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov SIKO (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety) a Jutex (parkety a dvere). Klimatizácia s modulom na Wi-FI a exteriérové elektrické žalúzie.  Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov.

ikona

Čo máte v cene?

  • dvere a podlahy
  • obklady a sanita
  • klimatizácia v každom byte
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • exteriérové elektrické žalúzie (platí pre PZ II)

Časový harmonogram

Panské Záhrady I.

ikona
4Q/2020

Zahájenie
stavby

ikona
4Q/2021

Dokončenie práce
na stavbe

ikona
1Q/2022

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona
1Q/2022

Odovzdávanie
bytov

Panské Záhrady II.

ikona
3Q/2022

Zahájenie
stavby

ikona
2Q/2023

Dokončenie práce
na stavbe

ikona
3Q/2023

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona
4Q/2023

Odovzdávanie
bytov

Dokumenty

Technický popis stavby
Energetický certifikát BD1
Reklamačný formulár
Právoplatné stavebné povolenie BD2
Parkovacie státia vchod C a D

Financovanie

Pár krokov a bývate v novom!

Financovanie ikona

1. Predrezervácia nehnuteľnosti

Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v projekte Pánske Záhrady, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

Financovanie ikona

2. Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

Financovanie ikona

3. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka

Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZOBZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

Financovanie ikona

4. Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám budeme informovať o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

Financovanie ikona

5. Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.

Financovanie ikona

Garancia fixnej ceny

Po podpise rezervačnej zmluvy Vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu:

Developer

Spoločnosť ATOPS Development JR s. r. o. je súčasťou investično – developerskej skupiny ATOPS Development, s.r.o., ktorá úspešne pôsobí v oblasti nadobúdania, zhodnocovania a výstavby nehnuteľností a pozemkov už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektov cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po ich predaj. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi. Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované v rámci západného Slovenska.